Background

Služby

Expresná preprava

24 hodín / 7 dní v týždni / 365 dní do roka sme pripravení zabezpečiť časovo kritickú prepravu z akéhokoľvek miesta Európskej únie s pristavením vozidla k naloženiu do 30 minút od prijatia telefonickej objednávky. Váš tovar doručíme v čo najkratšom možnom čase na miesto určenia. Naše vozidlá v prípade potreby časovo kritickej zásielky vybavujeme dvoj-osádkou (t.j. čo najrýchlejšie doručenie, bez nutnosti povinných prestávok vodiča), aby sme zabezpečili čo najkratší transportný čas a tiež väčšiu bezpečnosť na cestách. Garantujeme vám, že naše vozidlo ponesie výhradne iba vašu zásielku a doručí ju k rukám príjemcu v požadovanom čase. Po celú dobu transportu je zásielka nepretržite monitorovaná našim aktívnym online 24/hod. dispečerom. Na požiadanie klienta informujeme každých 30 minút o pozícii vozidla a predpokladanom čase doručenia s čo možno najväčšou presnosťou. Taktiež po celú dobu monitorujeme situáciu na cestách, aby sme mohli v predstihu zvoliť vhodnú obchádzku a vyhnúť sa zdržaniam v zápchach na ceste k miestu určenia.

V rámci urgentnej prepravy sme schopní zabezpečiť aj prepravu s možnosťou regulovania teploty ako napr. zásielky z potravinárskeho, automobilového a farmaceutického priemyslu. Každé vozidlo DLB je vybavené satelitným monitorovacím systémom, ktorý vám dáva možnosť on-line sledovania vašej zásielky. Väčšina našich vodičov je jazykovo zdatná vo viacerých jazykoch, no najmä v nemeckom jazyku. Pre doručovanie časovokritických a vysokohodnotných zásielok používame výhradne bezúhonných vodičov s čistým registrom trestov. Váš tovar je po celu dobu transportu pod prísnym protokolom o ochrane prevážaného tovaru. Naša spoločnosť je partnerom poisťovní Allianz, v prípade potreby sme schopní prevážaný tovar vysokej hodnoty obratom pripoistiť na rôzne riziká.

Pre overenie našej spoločnosti vám na požiadanie zašleme referencie od top klientov pôsobiacich v automobilovom priemysle. Ak chcete zachrániť nezachrániteľné, nestrácajte čas a kontaktuje nás na našej NONSTOP linke 00421 918 975 217.